Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

 

Żłobek Miejski: wakacyjne porządki i remonty
Żłobek funkcjonuje 11 miesięcy w roku z jednomiesięczną przerwą wakacyjną. W roku 2022 był to lipiec. Czas, w którym nie ma dzieci w Żłobku, jest dobrą okazją do usuwania usterek, napraw, drobnych remontów – informuje Lucyna Setla – Bar dyrektor Żłobka Miejskiego w Chojnowie: w placówce wykonano: wymieniono pęknięty świetlik znajdujący się w holu budynku, usunięto pęknięcia i zacieki powstałe na sufitach i zawilgocenia ścianach w: kuchni, sypialni grupy dzieci starszej, pomieszczenie Intendenta, korytarzu od strony kuchni, na zmywaku. Dokonano napraw/wymiany: wymiana zaworu zwrotnego gorącej wody, naprawa zaworu wody przy pralce, wymiana grzałki w pralce. Założono nowe gniazda elektryczne odseparowujące urządzenia: szafy chłodnicze (z uwagi na przeciążenia elektryczne), dokonano wymiany styczników elektrycznych odpowiedzialnych za pracę okapu w kuchni (w skrzynce rozdzielczej).

Założono oświetlenie w wewnątrz i na zewnątrz wózkowni oraz na budynku Żłobka – od strony wjazdu dla dostawców (oświetlenie oszczędne-na czujniki ruchu). Wyprano tapicerkę foteli w holu Żłobka. Wymyto zadaszenie-szklany daszek- wieńczący 2 tarasy przy budynku. Założono folie ozdobne w oknach typu one way vision (przy partycypacji w kosztach przez Radę Rodziców Żłobka). Wymieniono wyschłe i uszkodzone przez słońce kwiaty. Ponadto dokonano prac porządkowych, sprzątania po remoncie pomieszczeń Żłobka i w jego otoczeniu, koszenie trawy. W ramach przygotowań do rozpoczęcia nowego roku zostały zawarte nowe Umowy z rodzicami dotyczące świadczenia usług żłobka na rok szkolny 2022/2023, a w dniach 23,24,25 sierpnia w godzinach popołudniowych zorganizowano „drzwi otwarte" dla nowych dzieci z rodzicami celem zapoznania się z opiekunami, pomieszczeniami Żłobka oraz zasadach w nim panujących.


(szerokość: 750 / wysokość: 562)(szerokość: 750 / wysokość: 355)(szerokość: 628 / wysokość: 838)

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie