Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Trwa remont ul. Niemcewicza

Remont trwa na odcinku od ul. Rynek do ul. J. Dąbrowskiego. Kierowcy proszeni są o zwracanie uwagi na zmianę organizacji ruchu drogowego w tym miejscu. W ramach prac remontowych firma MK Granit Mariusz Gąsior z Chojnowa zerwała już asfaltową nawierzchnię jezdni, która obecnie uzupełniona jest kostką granitową. Prace potrwają do 9 marca.

2024-02-23 12:51

Zakończono montaż nowego Systemu Informacji Miejskiej

Na terenie Chojnowa zakończono montaż nowych elementów Systemu Informacji Miejskiej. Ujednolicone pod względem wizualnym i architektonicznym tabliczki wskazujące nazwy ulic lub kierunek wybranych obiektów użyteczności publicznej rozmieszczono w całym mieście. 330 tablic SIM kosztowało 113 tys. zł i bez wątpienia podniosło estetykę naszych ulic.

2024-02-23 12:51

Utrudnienia w ruchu - remont ul. Niemcewicza

Uwaga kierowcy. Utrudnienia w ruchu drogowym na ul. J.U. Niemcewicza.

Trwa remont ulicy J. U. Niemcewicza na odcinku od ul. Rynek do ul. J. Dąbrowskiego. Wykonawcą zadania jest firma MK Granit Mariusz Gąsior z siedzibą w Chojnowie.

W ramach prac remontowych zerwana została asfaltowa nawierzchnia jezdni, następnie uzupełniona będzie kostką granitową.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, ponieważ ul. Niemcewicza jest obecnie częściowo wyłączona z ruchu. Prace potrwają do 9 marca.

2024-02-22 10:50

Kolumbarium na cmentarzu

Burmistrz Miasta Chojnowa 19 lutego zawarł umowę na budowę kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym. Wykonawcą zadania będzie firma Wojciech Grzegorczyk Zakład Kamieniarski „GRANIT” z siedzibą w Zakliczynie. Wartość umowy to 207.900,00 zł.

2024-02-20 19:07

W sprawie ścieżki rowerowej

Gmina Miejska Chojnów 16 stycznia br. zawarła porozumienie w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Dolnośląskiego na opracowanie dokumentacji projektowej sieci trasy rowerowej – „Kolej na rowery” przebiegającej przez miasto Chojnów w ramach „Dolnośląskiej Cyklostrady”.

2024-02-20 19:05

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie