Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Przedszkolu Miejskim nr 1

5 października Burmistrz Miasta Chojnowa podpisał umowę na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Przedszkolu Miejskim nr 1 przy ul. Wojska Polskiego 18. Wykonawcą zadania będzie firma DARMAR" Dariusz Stos z siedzibą w Bożejowicach. W ramach zadania przewiduje się budowę boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 12,0x18,0 m z nawierzchnią sportową poliuretanową, budowę piłkochwytów za bramkami o wysokości 4 m i długości 15 mb każdy. Boisko wielofunkcyjne umożliwi przedszkolakom wybór aktywności sportowej pomiędzy grą zespołową na mini boisku do piłki nożnej lub mini boisku do koszykówki. Wartość zadania to 242.310,00 zł.

2023-10-06 14:48

Przebudowa Placu Dworcowego w Chojnowie

Trwają prace przy inwestycji pn. „Przebudowa Placu Dworcowego w Chojnowie”. Powstanie tu 27 miejsc parkingowych, w tym 5 miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych i nowa kanalizacja deszczowej z uzbrojeniem. W zakresie branży elektrycznej zostanie wybudowana nowa linia kablowa, wymienione zostaną słupy oświetleniowych, które będą wyposażone w oprawy energooszczędne typu LED oraz wykonane zostanie oświetlenie chodnika. W ramach zadania nastąpi włączenie jezdni manewrowej parkingu do istniejącego układu drogowego na ul. Kościuszki, co przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa drogowego na tym obszarze oraz znacznie ułatwi poruszanie się w tym układzie komunikacyjnym. Prace wykonuje firma Granit-Bruk Mirosław Furmanek z siedzibą w Chojnowie.

2023-10-05 14:33

Już wkrótce pierwszy na terenie miasta integracyjny plac zabaw

4 października Burmistrz Miasta Chojnowa zawarł umowę z firmą Muller Jelcz-Laskowice Sp. z o.o. z siedzibą w Jelczu-Laskowicach na budowę pierwszego na terenie miasta integracyjnego placu zabaw. Nowy plac zabaw powstanie na terenie zielonym przy ul. Reja, nad rzeką Skorą. [..]

2023-10-04 15:22

Stworzenie pracowni matematyczno-fizycznej w Szkole Podstawowej nr 3

Zakończono montaż wykładziny obiektowej w pracowni matematyczno-fizycznej w Szkole Podstawowej nr 3 realizowany w ramach zadania pn. „Stworzenie pracowni matematyczno-fizycznej w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie”. Umowę zawarto 06.09.2023 r. z wykonawcą Wiesławem Wiśniewskim prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą BODEN WYKŁADZINY OBIEKTOWE z Wałbrzycha. Wartość zamówienia - 13.431,60 zł. Dalsze prace w ramach zadania potrwają do 30 września 2023 r. [..]

2023-09-21 15:12

Prace konserwacyjne kładek dla pieszych

Przeprowadzono prace konserwacyjne kładki dla pieszych przy ul. Racławickiej – Brzozowej w zakresie malowania elementów stalowych – podpór, części nośnych pomostów farbami antykorozyjnymi, elementów drewnianych wraz z wymianą spróchniałych desek bieżni oraz zamontowaniem czapek metalowych ochronnych na słupkach poręczy.

W ramach przeglądu gwarancyjnego kładki dla pieszych przy ul. Matejki przeprowadzono prace w zakresie czyszczenia elementów stalowych konstrukcji kładki wraz malowaniem farbami antykorozyjnymi, wymianą uszkodzonych - spróchniałych elementów drewnianych postu kładki i malowaniem.

W ramach przeprowadzonego postępowania zapytania ofertowego wyłoniono wykonawcę do przeprowadzenia prac remontowo-konserwacyjnych kładki dla pieszych przy ul. Grodzkiej w zakresie remontu elementów stalowych i betonowych. Termin wykonania prac do 15.11.2023 r.

2023-09-21 15:09

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie